Molimo sve poslovne subjekte na području naše Općine da otpad uredno odlažu u preuzete spremnike i iznose ih u večernjim ili ranojutarnjim satima.
Papir i karton potrebno je odvojiiti od miješanog komunalnog otpada, uredno ga složiti i pripremiti za preuzimanje.
Isto se odnosi i na plastične i drvene gajbe od voća i povrća.
Sav navedeni otpad vozi se svaki dan u ljetnom periodu i potrebno ga je iznijeti najkasnije do 5:00 sati ujutro kako bi se omogućio nesmetan rad komunalnih službi i održala urednost javnih površina.
Ukoliko nemate odgovarajuće spremnike za otpad mozete ih zatražiti i preuzeti u Gradini.
𝗦𝘁𝗿𝗼𝗴𝗼 𝗷𝗲 𝘇𝗮𝗯𝗿𝗮𝗻𝗷𝗲𝗻𝗼 𝗼𝗱𝗹𝗮𝗴𝗮𝗻𝗷𝗲 𝗴𝗹𝗼𝗺𝗮𝘇𝗻𝗼𝗴 𝗼𝘁𝗽𝗮𝗱𝗮 𝗻𝗮 𝗷𝗮𝘃𝗻𝗶𝗺 𝗽𝗼𝘃𝗿𝘀𝗶𝗻𝗮𝗺𝗮.
Pozivamo sve da se pridržavaju ovih uputa jer komunalno redarstvo kreće sa naplatom kazni za nepropisno odlaganje otpada.
Zajedniči očuvajmo čistoću naše Općine.




